Valerius De Saedeleer (1867-1941) Groot Heuvellandschap - May 27, 2024 | Bonhams In Chaussée De Charleroi

VALERIUS DE SAEDELEER (1867-1941) Groot heuvellandschap

item-177829927=2
VALERIUS DE SAEDELEER (1867-1941)
Groot heuvellandschap

Signé en bas à droite
Huile sur toile

Getekend rechts onderaan
Olieverf op doek

Signed lower right
Oil on canvas

85 x 96 cm
Footnotes:
Provenance / Herkomst
Ancienne collection Mr Deweert, Anvers (inscription à l'arrière de la toile) / Voormalige collectie van de heer Deweert, Antwerpen (inscriptie op de achterkant van het doek)
Acquis par l'actuel propriétaire chez De Vuyst, vente du 6/10/2001, n°463 / Gekocht door de huidige eigenaar bij De Vuyst, veiling 6/10/2001, nr. 463

« Valerius de Saedeleer n'a pas son pareil pour suggérer de vastes espaces, systématiquement ordonnés, palpables dans leur largeur, leur hauteur et leur profondeur, immatériellement infinis et cependant matériellement limités »
André de Ridder

'Valerius de Saedeleer heeft geen gelijke als het gaat om het suggereren van uitgestrekte ruimtes, systematisch geordend, tastbaar in hun breedte, hoogte en diepte, immaterieel oneindig en toch materieel beperkt'
André de Ridder

  • 28% up to €40,000.00
  • 27% up to €800,000.00
  • 21% above €800,000.00

Estimate €60,000 - €80,000
Starting Price €48,000

Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, be

Bonhams

Bonhams

London, United Kingdom12,569 Followers